تغییر جنسیت

با سلام و درود

حتماً اطلاع دارید که در بین افراد بشر کسانی یافت میشوند که به آنها دو جنسیتی میگویند و این گونه افراد در صورت تمایل و امکانات با عمل جراحی تغییر جنسیت داده و در بیشتر موارد زندگی بهتری را آغاز میکنند.

البته واضح است که این تغییر جنسیت مستلزم صرف وقت زیاد جهت  پیگیری ، موافقت مقامات مربوطه اعم از مذهبی و اجتماعی وسیاسی( در اغلب کشور ها) وبلاخره پرداخت هزینه زیاد برای آزمایشات پزشکی و جراحی میباشد وباید صبر ایوب و عمر نوح و گنج قارون داشت تا به مقصود رسید.


ولی گاهی اوقات این عمل بدون هزینه کردن دیناری بدون آزمایش و بدون موافقت مقامات ذیصلاح هم صورت می پذیرد که از شانس زیاد طرف ، که تغییر جنسیت داده حکایت میکند.

 اگر شک دارید به دیدن خروس تخم گذاراصفهانی بروید تا این مطلب را باور نمائید. شاید این هم یکی از اثرات مقتصد بودن است که بعضی اوقات خیلی هم بد نیست .

شاد و پیروز باشید
.

/ 8 نظر / 7 بازدید
fatima

چه خروس باحالی. خوش به حال صاحبش!!!!

Maryam

سلام . وبلاگ جالبی داری . اين مطلبتم خيلی جالب بود . بازم ميام اينجا . به منم سر بزن خوشحال ميشم :(

نهایت

سلام دوست عزیز سربلند باشید و سلامت برای ما هم دعا کنيد در پناه الطاف امام عصر باشيد . شهدا وامام شهدا را یاد کنیم گرچه با یک صلوات

s

سلام وبلاگ قشنگي داري به منم يه سر بزن در ضمن شما ميتوانيد از ليست خواننده هاي ايراني در وبلاگ خود استفاده كنيد به وبلاگم برو وببين اگه خواستي بهم تو ياهو مسنجر پي ام بده كدش رو بدم !!!! باي

man

تازه احتياج به جنگيدن براي حق بچه نگه داشتن هم نداره. خود كفاست. نيمكت هم تازه شد. همين.

majid

سلام .به اميد ديدار.

fatima

باز هم سلام دوست عزيز چرا دير به دير مطلب می نويسی؟؟؟ من منتظر نوشته هات هستم. تا بعد...