شیران با غیرت !!!

با سلام و درود..

پس از مطلبی در مورد خروس تخم گذار (۷ خرداد ۸۴)، اکنون مطلبی در مورد سه شیر با غیرت که توانستند دختر ۱۲ ساله ای را از دست چند (بظاهر) مرد نجات دهند بخوانید. هر چه باشد دنیای حیوانات صلح آمیز تر از عالم گلهای سر سبد آفرینش  یعنی انسان ها میباشد.

یک شیر وحشی درنده وقتی گرسنه باشد تا زمانی خطر ناک است که طعمه ای برای رفع گرسنگی به چنگ نیاورده باشد. ولی آ یا چنین چیزی در مورد ما ا ن س ا ن  ها صدق میکند ؟ اگر تمام دنیا را هم داشته باشیم باز هم حرص میزنیم.

تکته دیگرهم این است که همه در حقیقت ماکیاولیست تشریف داریم و برایمان هدف مهم است ، وسیله مطرح نیست چون هدف وسیله را توجیه می کند.

شاد و پیروز باشید

/ 3 نظر / 9 بازدید
raha

......ديگر به شير ها هم نمی شود اعتماد کرد!...قسم چهار منگوله حضرت عباسی می خورم که شيرهای فعلی گاهی از سر تنوع شکار می کنند.....از سر بيخودی ها....! هيچی! فقط خواستم چيزی بنويسم که يعنی به اين تماشاخانه امدو!...همين...

fatima

سلام دوست بی معرفت. هميشه هر وقت که يه مطلب جديد می نوشتی به من هم خبر می دادی اما اينبار...!!!!!!!!!۱۱ ولی من که از رو نمی رم باز هم بهت سر ميزنم. باز هم مثل هميشه مطالب جالب با خودت اوردی. تا بعد...

susan

سلام من آپ هستم حتما تشريف بياريد