رفتم و بار سفر بستم (۲) !!

 

سلام

 امروز موسیقی ایرانی یکی از هنرمندان بزرگ و شایسته خود را از دست داد . استاد علی تجویدی ( علی تجویدی ) موسیقیدان و آهنگساز نامی در آستانه ی بهار به عالم باقی شتافت و به خیل بزرگانی از هنر و ادب و سینما وتاتر پیوست که در سال گذشته رو به سوی معبود نهاده بودند.

در آغاز سال ۸۴ مرحوم نواب صفا راهی جهان دیگر شد و در روز های پایانی سال شادروان علی تجویدی و در این فاصله بزرگانی دیگر. خدای رحمتشان کند که هیچکدام جایگزین ندارند.

عنوان این یادداشت تکرار یادداشتی است که به یاد شادروان نواب صفا، برگرفته از ترانه ای از او به همین نام ، با آهنگ شادروان علی تجویدی سالها پیش ، ابتدا توسط آقای کورس سرهنگ زاده و سپس مرحومه خانم هایده خوانده شده است . خدای همگان را بیامرزاد. متن ترانه را در اینجا ( اینجا ) بیابید.

پیروز باشید.

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپهر

براستی کدامین است کسی که بتواند گوشه ای این نبودنها را جایگزین باشد.../نوروزتان ÷یروز

baran

سلام دوست عزيز ... گويا رستاخيز بهار اين بار هم گلچين کرده ست ... بهارت مبارک و لحظه هايت شاد ... التماس دعا ... يا علی ...

خزان

سلام ... سال نوت مبارک باشه ... ایشالا سال ۸۵ سال موفقیت برات باشه ...

فرید

سلام.وبلاگ جالبی داری...معلومه وبلاگ نويس قديمی هسی همچنين اهل شعر.بدم نمياد با هم ارتباط بلاگی داشته باشيم.يه سری به وبلاگ من تازه کار بزن.پشيمون نميشی............a real persian boy

Hooman

نوروز باستانی و فصل آغاز دوباره شکوفه ها بر شما مبارک ..

خزان

گفتی تولد دو سالگی آب زندگی ه ... تبريک دو سالگيش ... ايشالا صد ساله بشه ( چشمک )

آلبالو گيلاس

سلام....از دست دادن استاد تجويدي ...... يعني از دست دادن سالها هنر و تجربه.....روحش شاد.